top of page

Mahtavampi Päivä - kuukauden haaste!

to 25.8.

|

Vapauden Tila

Käyttämällä eteerisiä öljyjä ja oman intentiosi, voit lähteä muokkaamaan ajatus- ja tunnemallejasi. Ota haaste vastaan NYT!

Rekisteröityminen on suljettu
Katso muita tapahtumia
Mahtavampi Päivä - kuukauden haaste!
Mahtavampi Päivä - kuukauden haaste!

Paikka & aika

25.8.2022 klo 19.00 – 20.30

Vapauden Tila, Mikonkatu 25, 28100 Pori, Finland

Tietoja tapahtumasta

Onko sinun päivässäsi parannettavaa, haluatko osallistua haasteeseen ja tehdä sen eteen pienen harjoituksen joka päivä? Käyttämällä eteerisiä öljyjä ja oman intentiosi, voit lähteä muokkaamaan ajatus- ja tunnemallejasi. Ota haaste vastaan NYT!

Aloitamme torstaina 25.8. sopivasti juuri ennen uuden kuun alkua. Tavataan Vapauden Tilassa ja jaan tarkempia ohjeita, teemme Mahtavampi Päivä-ohjelman joka loppuu rumpu- tai kristallimeditaatioon. Tämän jälkeen tavataan vielä seuraavat kolme torstait jolloin teemme ohjelman yhdessä ja pidän sinulle meditaation. Kysy zoom-mahdollisuudesta.

Itse teet Mahtavampi Päivä-ohjelman itseksesi joka päivä. Aamu on tietysti paras mahdollinen aika tehdä sitä.

Käytämme Gary Youngin Great Day Protocol ja siihen kuuluva öljyt: Valor (rohkeus), Harmony (harmonia), Joy (iloa) ja White Angelica (turvallinen olo).

Tekemällä yhdessä tämä haaste tuemme toisiamme! Ja on helpompi pitää haastetta yllä, kun tavataan kerran viikossa. Tämä on myös ihana mahdollisuus tavata uusia ystäviä.

Tässä lyhyt versio ohjelmasta, GARY´S GREAT DAY PROTOCOL:

Jaa tämä tapahtuma

bottom of page